کاربر گیاهان دارویی

کاربر گیاهان دارویی


دوره آموزش کاربر گیاهان دارویی با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

کاربر گیاهان دارویی شغلی از حوزه کشاورزی (گیاهان دارویی و داروهای گیاهی)می باشد که شامل وظایفی از قبیل طبقه بندی گیاهان دارویی،ترکیب گیاهان دارویی،استخراج موادموثر گیاهان دارویی ،بررسی فرمها های داروهای گیاهی(جامد،نیمه جامدومحلول)،بسته بندی گیاهان دارویی،بازاریابی و فروش محصولات گیاهان دارویی است و با مشاغلی همچون تولید کنندگان گیاهان دارویی ،کارشناسان خدمات کشاورزی و متخصصان طب سنتی در ارتباط است .

کاربر گیاهان دارویی چیست

کاربر گياهان دارويي شغلي است که وظايفي از قبيل طبقه بندي گياهان دارويي ، توزين، خشك کردن و ترکيب گياهان دارويي، بسته بندي آنها و برقراري ارتباط با مشتريان است.

تعریف گیاهان دارویی از نگاه ویکی پدیا

گیاهان دارویی به گیاهانی گفنه می شود که یک یا چند قسمت از بخش های آن‌ها حاوی مادهٔ موثر است. ماده ی موثر که کمتر از ۱٪ وزن خشک گیاه دارویی را تشکیل می‌دهد و همچنین دارای فواید دارویی مؤثر بر موجودات است.

دوره آموزش کاربر گیاهان دارویی شامل چه مواردی می باشد؟

در دوره آموزش کاربر گیاهان دارویی، آموزش طب سنتی شما با انواع گیاهان دارویی،خواص و کاربرد گیاهان دارویی،همچنین طبقه بندي و ترکیب گیاهان دارویی آشنا می شوید.روش های خشک کردن،اندازه گیری و بسته بندی و نگهداری گیاهان دارویی را با ما یاد بگیرید.همچنین روش های خارج کردن موثر از گیاهان دارویی و ساخت انواع داروهای گیاهی مانند(جامد،نیمه جامد و محلول) و راه های ارتباط با با واحد های داروسازی گیاهی را می آموزید.

مدرک کاربر گیاهان دارویی از کجا صادر می شود؟

مدرک کاربر گیاهان دارویی از طرف سازمان فنی و حرفه ای ادر می شود و علاقه مندان به دریافت گواهینامه بین المللی کاربر گیاهان دارویی می توانند جداگانه اقدام نمایید.

منبع: www.varzman.com

/ 0 نظر / 41 بازدید